Deník září 2018

7. října 2018 v 13:00 | Annabelle |  Diary
Další deníkové shrnutí minulého měsíce. :)
3. 9.
Oficiální zahájení školního roku je tady. Na nás s kolegyní ale bohužel zůstala evidence školní knihovny, kterou jsme skončili až v pátek 7. 9., protože zaevidovat více než 1000 knih je hrozné. Také jsem od mých dětí dostala krásnou svíčku ve tvaru slona, která krásně voní. Tohle člověka opravdu dojme.

6. 9.
Jela jsem si vyzvednout první kus nového nábytku a to stůl. Myslela jsem, že to dám sama, ale nakonec jsme to s mamkou skládaly až do večera. :D

7. 9.
Dodala jsem si odvahu a vyrazila s partou na Sestru. :D Recenze tady. Také jsem se před tím sešla s kamarádkou, se kterou jsme se už zase měsíc neviděli. Je srab, na film nešla, ale tři hodiny před filmem jsme prokecali.

11. 9.
Mám narozeniny. Je mi už 24, připadá mi, že ten čas opravdu hodně letí. Ještě nedávno mi bylo 18 a teď tohle? 30 se blíží, pomalu ale jistě se blíží. :D V práci jsem dostala krásné dárečky a připravila jsem kolegyním občerstvení, což opravdu ocenily.

12. 9.
Probudila jsem se s bolestí břicha, ale opravdu takovou, jako, když vám někdo nakopne. Nechala jsem to ale být a šla jsem do práce, kde mi opět přáli, ale tentokrát k svátku. Bolest ale nepominula, takže jsem se nakonec dokopala k doktorce. Skončilo to neschopenkou a podezřením na zánět slinivky. Takže jsem dostala injekci na bolest a uklidnění a prořvala jsem několik hodin. V práci to vzali dobře, ale přece jenom i opravdu vadilo, že budu chybět, ale zdraví je přednější.

13. 9.
Díky bohu se zánět slinivky nepotvrdil a byl to "pouze" zánět žaludku. Takže jsem měla do 19. září klidový režim, léky na žaludek a něco na bolest. Takže klidový režim a jíst pouze rohlíky a pít vodu. No, jediné pozitivum je to, že jsem shlédla nové AHS a také rozkoukala Masters of Sex, na které jsem se, kvůli Michaelu Sheenovi, dlouho chystala. No a seriál jsem oficiálně dokoukala za 10 dní později. Jo, všech deset řad. Hrozně mě to chytlo, i když poslední dvě série docela pokulhávaly. Takže bych mohla udělat recenzi, ale nic neslibuji.

19. 9.
Kontrola, která mi naštěstí dopadla dobře a už jsem se na vlastní žádost nechala uschopnit. Už je mi relativně dobře, ale musím držet dietu a stále brát léky na žaludek. Ale hlavně, že už můžu do práce. Doma mi to už opravdu lezlo na mozek. Také jsem už na internetu objednala první vánoční dárky a to pro kolegyně do práce a kamarádku.

21. 9.
Vyrazila jsem s mamkou na nákupy, zejména do Kiku, kde jsem sehnala krásné halenky a košile do práce za pár korun. Také se mi tam za 279,- povedl ulovit pěkný kabát, který v tohle nečase nosím do práce.

23. 9.
Po dvou dnech v práci jsem zalehla opět do postele. Něco na mě lezlo, a hlavně mě začaly hrozně bolet klouby. Kolegyně mi řekla, že to taky můžou dělat prášky na žaludek, které beru a které kdysi ona brala taky a ty vedlejší účinky jsou docela masakr, takže jsem se rozhodla, že snížím dávku na jeden denně a uvidíme. Ale překvapilo mě to opravdu hodně.

27. 9.
Společně s dětmi jsem vyrazila na výstavu ke sto letům republiky. Možný byl také rozchod, takže jsem si koupila nějaké knížky a hru na PS4, i když ji mám ještě spoustu nedohraných. :) Večer jsme s kamarády vyrazili se trošku pobavit a po půlnoci jsme skončili na kebabu, který jsem po tom zánětu riskla. Dala jsem si trošku a v pořádku.

28. 9.

Vyrazili jsme do kina na Hell Fest, na který najdete na blogu také recenzi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama