Deník srpen 2018

7. září 2018 v 13:00 | Annabelle |  Diary
Tentokrát je v deníku i několik malých haulů. :)
Ještě na začátku zmíním, že na konci července byla na EMP akce poštovné zdarma a já nejsem schopná udělat jednu velkou objednávku, ale každý den jsem tam našla nějakou věcičku, která se mi líbila, tak mi nakonec přišly 4 balíky.


Kupovala jsem hlavně Funko z Ant-Mana a Wasp, zejména ten limitovaný Hank je dokonalý. Také jsem si koupila klasického Elliota z Mr. Robot, jelikož mám Chase a regular mi chyběl. :) Velkou radost mi udělal plakát Freddieho, jsem ráda, že jsem alespoň nějaký sehnala a zrovna na EMP.
4. 8.
Začátek měsíce a zase pouťová zábava. Já si snad doháním to, co jsem školou a prací zanedbávala. :D Bohužel kapela a prostředí nic moc, takže jsme se zdrželi jenom do půlnoci a jelo se. Dokonce jsem stihla i poslední půl hodinu mého milovaného Borata. Jo, to zmíním, jsem teď nějak posedlá Sachou Baronem Cohenem a poslední 3 týdny koukám na Diktátora, Bruna, Borata, Ali G, Alenku a Huga stále dokola. Magor.

6. 8.
V neděli po zábavě jsem napsala kamarádce, že vyrazíme na nákupy do Ústí a bez řečí se jelo. Takové akce jsou opravdu nejlepší. Kamarádka potřebovala hlavně nové oblečení a já si objednala v Bontolandu na prodejnu CD Queen. Prošly jsme toho docela dost a já vám tu udělám takový mini haul. :)

V Levných knihách jsem ulovila 2 knížky - Draculu a Lesk a bída českých slavných žen, o kterých se ale více dozvíte tady a také jsem tam objevila zajímavou stolní hru s tématem Hobita. Tu jsem tam nemohla nechat. :)

V Bontonlandu jsem si tedy vyzvedla CD, které poslouchám pořád dokola.


Do Candy store jsem šla hlavně pro čokoládovou žabku z Harryho, ale bohužel nic z HP neměli. Slečna prodavačka ale byla neskutečně milá a vyprávěla o plánech na novou prodejnu, kde jistě věci z Harryho mít budou a že ji samotnou štve, že ona je momentálně nemá. Nakonec jsem si koupila jednu Twinkies, skleněnou láhev VOSS a Nerds.

V JRC jsem si koupila Mystery Mini z Úžasňákových, kde jsem měla Mražouna a také jsem si tam vzala Funko v akci, a to krásného a netradičního Obra Dobra za 199,-.

Nemohlo chybět ani CA, kde měli navíc slevu 50 % na již zlevněné věci. Já jsem ulovila mikinu, tričko a krásné sluneční brýle a platila jsem za vše něco kolem 200,-. Kamarádka platila za dvoje pěkné džíny 500,-. Slevy se nám opravdu povedly.

No, a nakonec jsme zakotvily v KFC, jak jinak. :) A jelo se domů. Ten den jsem si opravdu užila. Prostě už jsem potřebovala vypadnout a utrácet.


11. 8.
Další pouťovka. :D Kde jsme ale vydrželi asi tři hodiny a jelo se do Loun na Vábení, které se koná každý rok, je to takový festival, a kde jsme ještě stihli kousek Slzy a kousek Rytmuse, který ale nebyl šálkem kávy ani jednoho z nás, takže jsme jeli po půlnoci domů. Alespoň ale slyšela Lhůtu záruční. :D


12. 8.
Libochovickou pouť miluju! Opět jsem neodolala centrifuze, na které jsem jela jenom já, což bylo docela vtipné. Je to taková moje každoroční tradice. :) Také se nám povedla tobola a za nasbírané body jsem si vybrala tohoto dokonalého dráčka, který se mi bůhví proč hrozně líbil. Mamka se také chopila vzduchovky a vystřelila ve střelnici růžičku a vajíčko Jokera, které bylo možné získat v Tescu, ale já to prošvihla.13. 8.
Blíží se můj odjezd do Paříže a já trošku panikařím. Co sbalit, co nesbalit, batoh je těžký, tohle nebrat. Navíc skoro brečím a loučím se se životem. Mám ohromný strach z toho, co se tam stane. Všichni mi říkají, že jsem hloupá a že si to mám užít, ale ten červík pořád bude hlodat v hlavě. Alespoň píšu články na blog, abych přišla na jiné myšlenky.
16. 8. - 19. 8.
Výlet do Paříže a Disneylandu, o kterém se dozvíte více zde.


20. 8.
Konečně jsem viděla film Labyrinth z roku 1986 a Davidem Bowiem v hlavní roli a úplně jsem tomu fantasy propadla. Vážně jsem se do Jaretha, krále skřítků zamilovala. David Bowie byl skvělý. Opravdu se mi teď stává, že propadnu nějakému zpěvákovi nebo herci a on už bohužel není mezi námi. Momentálně to tak mám s Freddiem Mercurym a teď se mi to pomalu stává i s Davidem Bowiem, no každopádně jsou Funko z Labyrintu na cestě.


22. 8.
Přišel mi komiks Freddie a já a je opravdu skvělý. Je to o dospívání s hudbou Queen, která pomohla hlavnímu hrdinovi i v těžkých chvílích jeho života. Nedokážu si představit, jaké to muselo pro veřejnost být, když Freddie zemřel. V tomhle komiksu je to docela… silné… Také mi z eBay dorazila takhle exkluzivka z Mr. Robota. Jsem ráda, že ji nakonec sehnala! Byla jenom za 475,- a má konečně Funko z Mr. Robota kompletní.
23. 8.
Zase nečekaná akce. Kamarádce jsem napsala, jestli nezajedeme do Chomutova do Globusu a jelo se. Spíše, než na jídlo jsem jela podívat nějaké fixy do práce a na DVD, ano stále ještě DVD kupuji. :D Nakonec jsem ulovila kreslenou Alenku a Huga, kde hraje S. B. Cohen, přece jsem vám říkala, že jsem jím posedlá. :D Ještě jsme se stavili v Levných knihách, kde jsem si koupila Alenku pro děti, tedy stejnou verzi jako u Draculy, o kterém jsem spala. A také mi dorazily figurky z Labyrintu, tedy první 2, ještě zbývá Ludo. A také jsem si objednala Labyrinth ve 4k kvalitě na Blu-ray.


28. 8.
Nástup do práce a hned blázinec. Za ten přípravný týden se muselo stihnout opravdu hodně věcí a nebylo to snadné. Nejhorší je, že se na plno věcí přišlo až v pátek, takže já a druhá asistentka jsme měli práci na další týden, kdy už jsme měly být u dětí, ale prostě to nejde. Navíc mě chytil zub, jezdím na čistění do teď a je mi z toho zle, tenhle zub o sobě dává vědět snad rok a ani se s ním nedělá.

29. 8.
Rozhodla jsem se, že si předělám ložnici, takže jsem si objednala nějaký nábytek. Má dorazit 8. 9., tak uvidíme, jak mi půjde ta skládačka. :D

31. 8.
Nedaleko, v Žatci, byla Dočesná, takže jsem se tam zajela s kamarády podívat. Dostat se k nějakému stánku bylo umění, všude bylo hodně lidí a my měli živě v paměti ještě ty tlačenice v Disneylandu, takže jsem se nezdrželi dlouho. Bohužel se zub opět ozýval, takže jsem si to ani neužila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama