Nákupy září 2016

2. října 2016 v 14:00 | Annabelle |  Shopping
Tentokrát to nebudu pouze nákupy, ale i dárky, jelikož jsem měla narozeniny. :)Dva pozůstatky ze srpna, na které jsem zapomněla.


Jako první věc tu mám pouzdro na notebook, který jste viděli v minulých nákupech. Bohužel pouzdro z Ali nesedělo, tak jsem zvolila tohle dražší z ČR. Stálo 299,- a absolutně si nedovedete představit, jak je těžké, sehnat pouzdro na notebook 11.6 palců. Ani tohle pouzdro úplně nesedí, představovala jsem si něco neoprenového, ale opravdu jsem nic nesehnala. Dříve měli pouzdra na všechny velikosti a dnes? Tohle pouzdro je ale rozhodně o hodně lepší než to z Ali, je o hodně bytelnější a notebook tam tak nelítá.Neodolala jsem a koupila jsem si první dvě čísla komixů Nejmocnější hrdinové Marvelu. Ještě mám Spidermana, ale toho jsem bohužel nevyfotila. Jako obvykle jdou ceny nahoru. První číslo bylo za 49,- a druhé za 99,-. Teď už jsou další čísla za 249,-, takže jsem se rozhodla, že si budu asi jenom vybírat. Šestnáct tisíc za celou kolekci je pálka a navíc bych to neměla ani kam dát.


Teď se vrhneme na dárky.


Jako první jsem dostala, respektive jsem si vybrala tuhle deku. Už mám jednu z minulého roku v hnědé barvě a v zimě bez ní nedám v posteli ránu. Z druhé strany má ovčí vlnu, které je neskutečně jemná a měkká. Deka je velká a hlavně teplá.
Mamka byla v Ústí nad Labem u lékaře, tak ji říká, ať mi koupí něco pěkného, co ji cvrkne do nosu. :D Ještě jsem ji nenápadně ukázala knížky z Levných knih, o které mám zájem. Mamka nezklamala. Z Kiku mám sešit s Batmanem a z Levných knih tři vyvolené knížky.
Nakonec mám od mamky ještě sadu dóz, jelikož škola začíná a ty staré jsou už "jeté." :)Kamarádka nikdy neví, co mi má dát, takže jsme se dohodly, že si objednám Jokera na Ali a ona mi ho zaplatí. No není dokonalý? :D Více se o něm dozvíte v Ali článcích. :)


Konečně ty zářijové nákupy.: :)


Šampóny nesmí chybět, zvláště když je na ně akce. :D


Na Filmgame.cz jsem opět nakoupila nějaké DVD. Kupovala jsem dvě novinky a poté starší filmy, jak vidíte. Kapitán je skvělý, dokonalý a já nevím co a X-meni jsou bohužel průměr, ale musela jsem dodělat sbírku DVD. :) Hulk mi také chybět do sbírky. Spidermana sice doma mám, ale ne originál a teď byl jenom za 49,-. Batman začíná mi také chyběl do trilogie. :)Zmizelá se mi jako film moc líbí a tak jsem se rozhodla, že si pořídím i knihu. :)Není tajemstvím, že hodně věcí ze Suicide Squad bylo vystřiženo, hlavně tedy scény s Jokerem. Na jednom e-shopu jsem narazila na oficiální novelizaci filmu a rozhodla jsem se, že si ji koupím. Je sice v angličtině, ale myslím, že se to dá.
Poslední věcí je tahle skvělá knížka. 28. 9. jsme si zašly s mamkou na Anthropoid. Ten film byl dokonalý, sice to není takové jako starý černobílý Atentát, ale je to vážně silné. Opět mě to přimělo si říct, že Češi toho dokázali hodně a nevzdávali se. Druhá světová válka je pro mě velmi ožehavé téma, příběhy jsou plné hrdinů, ale také zbabělců, lásky, ale také krutosti a zrady. Filmy o válce mám ráda, třeba Valkýra nebo Zlodějka knih jsou skvělé. Právě film Anthropoid mě donutil přečíst si o akci víc. Proto jsem si hned druhý den pořídila knížku Dva proti Říši právě o Janu Kubišovi a Jozefu Gabčíkovi. Zatím jsem na prvních stranách, ale musím říct, že je knížka skvělá. Podíváte se do zákulisí exilové vlády, do osobního života hrdinů, do jejich mysli... Pokud se zajímáte o toto téma, knížku jen a jen doporučuji.


Vaše Annabelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama