Co bylo a co bude 2...

3. října 2016 v 14:00 | Annabelle |  Diary
Opět je čas na takové menší shrnutí toho, co bylo a co bude.

V červenci jsem se dala do bakalářky! Konečně! Po tom, co jsem shlédla všechny seriály, poplakala si u Flashe a Outlander jsem se konečně pustila do studia literatury. Zatím mám jenom čtyři stránky a něco, jo, vím, že to není nic moc, ale jsem ráda alespoň za to! :D Mám takové téma, kde se špatně shání zdroje a čtyř stránky jsou už takovou menší výhrou, i když jich má být 32. :D To je z července asi tak nejzajímavější. Ne, vlastně není. Měla jsem angínu, to je zajímavé. Kdo taky chytne angínu v červenci ve třicetistupňových vedrech?


Srpen, co jsem sakra dělala v srpnu? Byla jsem v kině! Na Suicide Squad. Před Suicide Squad jsme si ještě s kamarádkou zašly na drink a pořádnou večeři.
Sice jsem od toho filmu čekala víc, ale i tak se mi líbil. A jak jste si možná už všimli, odstartoval mou posedlost Jokerem, která sice ve mně stále byla, ale někde v koutku. :D Takže mi tu dokola jel Temný rytíř, jelikož považuji LedJokera za dokonalého. Ten film znám už nazpaměť.


V půlce měsíce jsme jela s tetou, mamkou a sestřenicí na pouť do Libochovic. Jelikož jsem už dospělá, stále se to užívám jako dítě. Dokonce jsem v tombole vyhrála velkého plyšového dinosaura! :D Mamka s tebou byly na výstavě panenek, já zatím hlídala malou, no malou, už ji je pět a myslí ji to docela děsivě dospěle. Těšilo mě, že si to užila právě sestřenka, protože u nich sice pouť je, ale ne taková. Doslova ji zářily oči a to člověka opravdu potěší. Doufám, že to příští rok vyjde znovu.


Také jsem jela na zápis do Prahy do školy, protože jsem potřebovala potvrdit doklady na dopravu, jelikož jsem musela na praxi dojíždět do jiného města. S kamarádkou jsme také občas šly ven se psem nebo hlídaly její malou sestru. Srpen byl už takový "chystající se" na září, kde mě čekala zmiňovaná praxe.

Tří týdenní praxe na úřadu práce byla fajn. Musím říct, že jsem si představovala, že mě k ničemu nepustí a budu jenom papírovat, ovšem pustili mě téměř ke všemu. Nevím, co všechno můžu říct, protože deník z praxe odevzdávám až v lednu, kde musím absolvovat ještě další (poslední) týden praxe. Prostě to shrnu tak, že to bylo fajn a deník sem možná hodím až po konferenci k praxi v únoru, jestli mi to povolí.

11. září jsem slavila 22. Vyšlo to neděli, což není ideál. Rodinnou oslavu jsem tedy udělala v pátek. To byly docela mety z praxe domů. :D Ještě jsem musela zdobit dort, který byl jenom bílý s čísly, a já vykrajovala Batmana. Přijela teta s malou, měla jsem tu rodiče, prarodiče. Bylo to moc fajn. S kamarádkou jsme si udělali žranici a kino den potom.


S další kamarádkou jsem si domluvila extra rychlou kávu, protože mě z praxe pustili o něco dřív. Naše domluva je stylu:
"Ahoj, jsi doma?"
"Jo, jsem, co potřebuješ?"
"Kafe! Za deset minut v cukrárně?
"Budu tam!"


Praxe skončila, já dala dohromady deník z praxe a pracuju i na vzdělávacím kurzu, který z praxe vyplývá. Je toho docela hodně, kurz, bakalářka, teď už je tu navíc škola. Tenhle rok je sice poslední, ale bude to blázinec, to už vidím. Sice mám opět tři dny školy a pa so ne po volné, v úterý mám do 13:50, ve středu do 15:30 a ve čtvrtek do 13:45, ale i tak to bude záhul, protože dojíždím a domů dorazím docela pozdě. Navíc nám posunuly týdny, protože začínáme 4. 10., tedy o týden později, jdeme do školy ještě týden v lednu, pak navazuje zkouškové a do toho člověk musí vtěsnat ten poslední týden praxe.


Na konci září jsme zašli na Anthropoid, nečekala jsem mnoho, ale byla jsem velmi příjemně překvapena. Film mi dokonce vehnal i slzy do očí. V nákupech za září si můžete přečíst mé nadšení a také něco o knížce, kterou jsem si na tohle téma koupila.Jinak teď tak nějak momentálně se psychicky připravuji na školu, balím dárky na Vánoce (ano už), starám se o kocoura, který roste a roste a zlobí a zlobí a snažím se makat i na té bakalářce a kurzu, ale nějak ro vázne. Proskrastinace! :D Člověk má pořád tendenci něco psát nebo jít něco tvořit, ale jaksi je unavený nebo mu není dobře, což je pravda, protože se potýkám opět s bolestí v krku a bolestí hlavy. Škola začíná a angína je opět zde.To je asi všechno. Zítra jdu do školy. Sice až od 11, ale stejně musím do Prahy jet v 8, klasika. Jo… Blázinec začíná.


Vaše Annabelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama