Unboxing Beletrie a Knihy Novotná

11. července 2016 v 13:00 | Annabelle |  Unboxing
Mám tu jeden čerstvý unboxing balíčků, které dorazily před pár hodinami. V nákupech jsem říkala, že červenec bude knižní. :)Nejdříve se vrhněme na stránku Beletrie.eu


Na Beletrie.eu nakupuji moc ráda, knížky tam mají i o stovku levnější než v jiných obchodech.

Jak můžete vidět, koupila jsem si tři knížky. Je to trilogie Marta Nedermanová. Tuhle trilogii jsem viděla v nákupech jedné české knižní youtuberky a velmi mě zaujala, tak jsem neodolala. Navíc každá z knížek stála 104,- a já jsem za celý balík dávala 394,-, což je skvělé. Romance z druhé světové války miluju. Uvidíme, jaké knížky budou, ale podle anotací to vypadá opravdu zajímavě. Příběh lásky německého důstojníka a židovské dívky...Knihynovotna.czO stránce knihynovotna.cz jsem nikdy neslyšela, zabloudila jsem tam úplnou náhodou, když jsem hledala... no uvidíte. :) Jsou to stránky paní, která se zabývá prodejem knih prostřednictvím obchodních zástupců, kteří nabízí knihy školám, školkám, atd. Vidíte, že krabice je velká, trošku jsem se rozjela, ale muselo to být.Po otevření na mě čekala hromada novin, což okamžitě ocenil nás kocour. :DKdyž jsem se novinami prohrabala, zjistila jsem, že i samotné knížky jsou do nich zahrabané. :) S balením si dali záležet. A teď na samotné knížky.

Naprosto jsem propadla kouzlu seriálu Outlander, u nás Cizinka. Vím, že ji dávali na Primě Love, ale nějak jsem se vždy koukala na něco jiného, nebo si četla, takže jsem seriál nesledovala a taky.. no dabing. Proto jsem se do seriálu dala v originále na internetu. Za týden jsem shlédla obě série a zamilovala jsem se. Skotsko, příroda, postavy... dokonalé. Fanoušci chválili i knižní předlohu, tak jsem neodolala, jenomže bylo vyprodáno a to i nové vydání prvního dílu se seriálovou obálkou, která se mi bohužel nelíbí. Nakonec jsem úplnou náhodou narazila na stránku paní Novotné a našla jsem tam všechny u nás vydané díly! Knížky jsou tedy pořádně tlusté, pátý díl byl dokonce rozdělen na dva, ale přesto nebyly drahé. První 4 díly stály 199,- a poslední pátý, rozdělený na dvě části stál 229,- a 249,-. Jsem vážně nadšená, akorát mě mrzí, že se ke knížkám tenhle rok asi nedostanu a také mě mrzí, že další díly u nás prozatím nevyšly. Zaujal mě i takový spin off o lordu Johnovi, ale ten už je nedostupný a to jsem na něj kdysi koukala! Uvidíme, kdy budou další díly, ale opět mám obavy, že obálky nebudou vůbec v tomto stylu a zase to nebude sedět do série, jak to bývá běžné. Vážně to pak v knihovně nevypadá moc hezky.

Takže, to by byl takový "fresh" unboxing a já jdu na bakalářku. :) A co vy a knížky? Jaké je vaše oblíbené letní čtení?

Vaše Annabelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama