Make-up - kniha

23. prosince 2015 v 16:00 | Annabelle |  Tips
Slibované menší nahlédnutí do knihy Make-up je tady. Omlouvám se, že je to tak pozdě, ale vše jsem již vysvětlovala v informačním článku. :-)

Kniha je ve formátu A5. Takhle vypadá jako klasická vázaná kniha, ale její vazba je spirálová.

Na začátku knihy vás nejprve čekají články o tvarech obličeje, o posazení očí, typech pleti a problémech s pletí. Každá čtenářka si podle charakteristiky dokáže určit, jakou má pleť a tvar obličeje a podle toho je ji doporučen typ líčení.

Následují informace o řasenkách, rtěnkách, make-upech, pudrech, atd. a také o čistění kosmetických pomůcek.
Pak už následují články o líčení. Jaké líčení se hodí k různým příležitostem a různé typy a rady, kterými by se žena měla řídit.Jestli si myslíte, že je kniha pouze pro ženy, jste na omylu. Část je věnována o mužské pleti. :-)
Poslední část knihy se zabývá líčením na maškarní. Jsou tu celkem skvělé a jednoduché nápady, jak být na maškarním za hvězdu.Kniha je opravdu zajímavá a konečně mě dokopala k tomu, abych si vyprava štětce. :-) Ještě jsem neměla čas si ji pořádně přečíst, ale část o typech pleti a běžnými problémy mě velmi zaujala. Není to žádná obsáhla kniha. Jsou to spíše základy a rady, ale za tu cenu je to skvělé.

Tak schválně, koupil si ji někdo? :-)

Annabelle


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama