Unboxing - megaknihy.cz

9. října 2015 v 18:40 | Annabelle |  Unboxing
Jak se říká, kdo nečte, nežije. :-) Na Megaknihách nakupuji moc ráda, protože tam mají velký výběr knih a hlavně nízké ceny, proto u jedné knížky nikdy nezůstane. :-)

Opět se omlouvám za kvalitu fota.Na megaknihy.cz se mi líbí, že balíky jsou pečlivě a pevně zabaleny, takže se nemůže stát, že vám dopravce provede s balíčkem něco nepěkného. Každý balík je navíc opatřen nálepkou "Baleno ekologicky do zbytkových kartonů."

Už máme otevřeno! A jak to vypadá uvnitř?
Nejprve na mě vykoukla praskací fólie, které byly v balíku snad dva metry. Jako správná "práskačka" jsem byla nadšená. :-D
První dárek" časopis Překvapení.

Druhý dárek: knížka slev na e-shopy.


Třetí a čtvrtý dárek: samolepka Mlujeme čtení a záložka. Mám tyhle záložky hrozně ráda. Jsou hezky tvrdé, z leského papíru a mají hezký motiv. Přijde mi jako skvělý nápad, dát ke každé objednávce knížek jako dárek záložku.
A co jsem si to vlastně objednala?Nedávno jsem dělala velký úklid knihovny a sepsala jsem seznam nedokončených sérií, které chci dokončit, Sukuba patřila mezi ně. Chyběly mi poslední dva díly s názvem Stíny a Odhalená. Zrovna na ně měli akci a stály opravdu pakatel. Ovšem po vzájemné domluvě je dostanu až pod stromečkem. :-D
Agent 6 je poslední částí trilogie Lev Děmidov od Toma Roba Smitha. První částí je mnou opěvované Dítě číslo 44 a druhou je dle mého názoru trošku slabší Utajovaný projev. Jsem ráda, že se mi konečně dostal do ruky třetí díl a konečně se dočtu, jak to se Lvem dopadne. Zatím po prvních stránkách musím říst, že knížka sice vypadá dobře, ale Lvova situace už o něco méně.Posledním kouskem je Child 44, ano Dítě číslo 44... opět. Miluju tu knížku! Ovšem tentokrát v angličtině. Jsem vlastníkem původní obálky a když šel do kin film (který je sice nic moc odkaz na recenzi zde a zde ), tak mě to celkem zamrzelo, protože kniha vyšla s krásnou filmovou obálkou, ale zase na druhou stranu jsem si říkala, že mi tahle obálka zase lépe "sedne" k dalším dílům. Ale protože Tom Hardy, tak jsem to vyřešila koupí knihy v angličtině, alespoň si ji po dlouhé době zase procvičím. :-)


Nakonec tu máte přehled cen. Sukuby byly opravdu za hubičku. Child 44 je paperback a Agent 6 je pevná vazba s přebalem, proto je jeho cena vyšší, ale pořád je o nějakých 40,- levnější než jinde.

Jelikož se blíží Vánoce a knížka je takovým univerzálním dárkem pro každého, tak vám můžu nákup na megaknihy.cz můžu jen a jen doporučit. Rychle dodají, přidají dárky a hlavně mají skvělé ceny.

Annabelle

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama